Nuolat tobulėjančios spausdinimo technologijos leidžia spausdinti ne tik ant medžiagos plokštumos, bet ir sukurti tikslius tūrinius gaminius iš sudėtingų detalių ir net su judančiomis dalimis. Trijų dimensijų objektams spausdinti naudojami 3D spausdintuvai.

Egzistuoja net kelios 3D spausdinimo technologijos, kurios skiriasi spausdinimo medžiagomis, 3D spausdintuvų galimybėmis bei kitais parametrais. Nepaisant 3D spausdinimo technologijų skirtumų, pagrindinis 3D spausdintuvų veikimo principas yra vienodas – sluoksnis po sluoksnio spausdinama pasirinkta gamybos medžiaga. Taip suformuojamas galutinis norimų parametrų gaminys.

3D spausdinimo technologija suteikia praktiškai neribotas spausdinimo galimybes – galima rinktis ne tik norimą formą ar gaminio sudėtingumo lygį, bet ir jo spalvą, gamybos medžiagas. 3D spausdinimo technologija gali būti panaudota gaminant prototipus ar sumažintus modelius, įvairias detales, taip pat įvairius serijinės gamybos gaminius. Išskirtiniai 3D apdovanojimai Cups.lt dirbtuvėse taip pat sukuriami šios technologijos pagalba.

Kaip vyksta procesas?

Atlikti darbai

Jums gali patikti

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

[products columns = „4“ orderby = „title“ order = „ASC“ ids = „612, 276“] [/ vc_column] [/ vc_row ] [/ vc_section]